آقای فروتن، شما هم؟؟؟

آقای بهمن فروتن از معدود مربیان وفعلان عرصه ورزش کشورمان است که قلم توانایی داشته و قادر است خوب بنویسد و منظور خود را به خوبی به خوانندگانش برساند.

من اغلب نوشته های آقای فروتن را می خوانم و هرچندگاهی علامت های سئوال و تعجب متعددی در خصوص نوشته های ایشان در ذهنم نقش می بندد، لیکن اغلب این موارد را ناشی از تفاوت نگرش و رویکرد آقای فروتن و خودم در باره موضوعات مختلف می دانم.

در نوشته ای که از ایشان در روزنامه اعتماد دوشنبه سیزدهم آبان ماه سال جاری چاپ شده، بنظرم بسیار عجیب بنظر رسید. نگارش جملاتی که اغلب آنها، کلی گویی، استدلال های نادرست، استناد به منابع و ماخذی که تنها برای نویسنده شناخته شده هستند و قضاوتی غیرمنصفانه ویکطرفه موجب می گردد تا گاهی علامت های سئوال خودم را فراتر از اختلاف سلیقه دانسته و بر بسیاری از نوشته های آقای فروتن با دیده تردید بنگرم.

ایشان همواره مدعی حضور فعال و موثر در عرصه های مدیریتی، مربی گری و فنی در سطوح بالای فوتبال جهان (بویژه آلمان و آسیای جنوب شرقی ) بوده اند. هرچند عملکرد ایشان در حوزه مربی گری فوتبال در باشگاه های داخلی را نمی توان بسیار موفق دانست ولی بطور یقین نوشته ها و تحلیل های ایشان، بویژه به دلیل دربر گرفتن مسائل غیرفوتبالی غیرقابل چشم پوشی (حداقل برای من ) هستند.

آقای فروتن خواهش می کنم از فساد فوتبال در آلمان، سنگاپور و .. بگذرید و به فوتبال خودمان بپردازید. من پیشنهاد می کنم که در خصوص نقش جادوگرهایی که ادعا می شود در فوتبال ما حضور موثری دارند و هرسال یک یا چند تیم خاص متهم به استفاده از قدرت جادوگران می شوند، بنویسید. بطور یقین این نوشته بیشتر از تحلیل شما در خصوص چرایی انتخاب جرج بوش در سال 2000 و نقش وی در بحران اقتصادی و ... قابل قبول تر خواهد بود.

استاد گرامی، یک سوزن هم به خودمان بزن تا جوالدوزی که به دیگران می زنی قابل پذیرش باشد.

/ 1 نظر / 11 بازدید
یاهو

استاد ایلیا (پیمان فتاحی) کیست و از چه می گوید؟ بعد از 12 سال، بخشی از سخنرانی های عمومی و بیوگرافی استاد ایلیا منتشر شد آموزش‏هاي عمومی ايليا «ميم» درباره حضور الهي، تجربه عشق الهی، احياء روح، انقلاب دروني، نور زنده، هدايت الهي و زندگي متعالي و همچنين آموزش روش‌هاي تفکر و مباحثي مانند علم موفقيت، ازدواج هماهنگ، تغذيه نوراني، کلام خلاق، روش‌ها و سبک‌هاي مبارزه باطني، روشهاي سخنراني و نويسندگي و تحقيق، نشانه شناسي در طبيعت، روشهاي درمان ديناميکي، تفسير و تحليل متن و روشهاي انسانشناسي است، اما عمده سخنراني‌هاي عمومي به مبحث معنويت الهي و معرفت باطني اختصاص داشته است. برای آشنایی بیشتر به کتب و فیلم ها و اخبار جمعیت ال یاسین مراجعه کنید و به دیگران نیز معرفی کنید. www.revayatgaran-iliya.blogfa.com www.entesharat-saay.blogfa.com www.yaasin-times.blogfa.com