توقف اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده

شاید اقتصاددانان طرفدار دولت محترم بتوانند توضیح دهند که این قانون چرا به شکلی اجرا شد که تبعات و آثار منفی گسترده ای بر اقتصاد کشور برجای گذاشت؟ چرا اجرای آن متوقف شد؟ تا کی این روند ادامه خواهد داشت؟

آنهایی که مدعی علم گرا بودن دولت نهم و غیر علمی بودن نگرش منتقدان هستند، لطف فرموده و چند نمونه از قوانین مشابه را مثال بزنند که در دولت های پیشین و سایر کشورهای توسعه یافته و نیمه توسعه یافته، اینگونه شتاب زده اجراء شده اند، اقتصاد کشور را متلاطم کرده و سپس به بایگانی سپرده شده اند.

شاید و تنها شاید روزی برسد که برخی ها باور کنند اقتصاد علمی است دقیق که وارد شدن به آن نیازمند دانستن الزامات و قواعد حاکم بر آن است. اقتصاد همانند هر علم دیگر عرصه شعور است نه شعار، جای هنرنمایی و هنرمندی عقل است نه گره کردن مشت و کف کردن دهان، صحنه بکارگیری هنر تلفیق متغیرهای واقعی است نه تکیه بر اوهام و ارقام خودساخته.

 

 

/ 4 نظر / 14 بازدید
ف.ع

سلام به شما دوست عزیز، یه پیشنهاد خوب براتون دارم . امیدوارم خوب در موردش فکر کنی . بیا توی وبلاگ من یه ثبت نام ساده رو انجام بده تا هم تو سود کنی هم من . اطلاعات لازم رو توی وبلاگ قرار دادم. باور کن مساله خیلی جدیه. فقط مطالب وبلاگمو با دقت بخون و سر فرصت تصمیم بگیر. بیا تا دیر نشده.

محسن خواجه محمدی

با سلام و تشکر از زحماتتان، مطالب وبلاگتان را مطالعه کردم. بسیار مفید بودند. من هم یک وبلگ دارم اگر تمایل داشتید تبادل لینک کنیم[گل]

محسن خواجه محمدی

سلام...سال نو مبارک یک نظر خواهی رو وبلاگم گذاشتم...خوشحال میشم سر بزنید[گل]

ذهن زیبا

وبلاگتون خیلی قشنگ بود لذت بردیم ، اگه میشه یه سری هم به سایت ذهن زیبا بزنید. http://bmind.ir